KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15932007
nr 1593 2007
Mona Seilitz
(1943-2008), Sverige
Oljemålning, Kärlekspar. Signerad, daterad -97, oramad. Olja på duk, 35x27 cm
Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:25:06
29/1 19:08:57
Mona Seilitz
Läs mer om Mona Seilitz